Дреновец и Янтра (ПТ) си вкараха по два пъти

Третият в класирането на Северозападната Трета лига – Янтра (Полски Тръмбеш) завърши 2:2 в Дреновец срещу едноименния тим в мач от 31-ия кръг от първенството. Получи се равностоен и оспорван двубой. През първото полувреме никой не взе превес, а мрежите останаха сухи. След почивката беше доста по-интересно. В 50-ата минута Любомир Генчев центрира от фаул и Красен Славчев изведе гостите напред в резултата. Отговорът беше мигновен, но Александър Веселинов пропусна отблизо да изравни. После атакуващото дуо на Янтра – Любомир Генчев и Ростислав Данчев не успя да завърши успешно отлична възможност.

В 65-ата минута Веселинов изравни с глава след центриране на съотборник. Скоро обратът беше факт – Георги Стоянов шутира по диагола на 2:1. Десетина минути по-късно Генчев оформи окончателното 2:2 след точно изпълнена дузпа. В оставащото време домакините продължиха да сипят центрирани топки в наказателното поле на съперника. Пред отсрещната врата обаче бяха проведени няколко опасни контраатаки, като на два пъти Генчев пропусна да донесе победата за своя тим.

Дреновец – 79. Юлиян Весков, 91. Александър Кирилов, 23. Ивайло Красимиров Иванов (капитан), 11. Денис Димитров, 5. Костадин Илиев, 17. Християн Илиев, 88. Калоян Цветков, 4. Ангел Каишев, 44. Янек Кирилов, 7. Георги Стоянов, 9. Александър Веселинов.