Мач от Трета лига приключи в 30-ата минута

Пещера (Галата) се наложи с 1:0 у дома над едноименния тим на град Левски в отложен мач 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Младен Русков беше точен за домакините в 25-ата минута с шут от десетина метра.

Пет минути по- късно двубоят приключи. Гостите започнаха срещата с 8 футболисти. В 27-ата с контузия напусна Антонио Иванджиков. По същата причина Мерлин Угринов пък излезе от терена в 30-ата минута. Така левскарите останаха с 6 състезатели и главния съдия Венцислав Кознички прекрати мача. Със сигурност в актива на Пещера ще бъдат служебно добавени още 3 гола.