Янтра (Полски Тръмбеш) без проблеми срещу Пещера (Галата)

Третият в класирането на Северозападната Трета лига Янтра (Полски Тръмбеш) победи у дома с 4:0 Пещера (Галата) в мач от 30-ия кръг на първенството. Това беше най-малкото, с което се отърваха гостите.

Резултати, голмайстори и класиране след 30-ия кръг на Северозапад

Селекцията на Петър Кръстев откри головата си сметка в 6-ата минута, когато след двойно подаване с Красен Каравелов, Любомир Генчев реализира 26-ия си гол от началото на шампионата. Секунди преди почивката Каравелов асистира и за попадението на Исмаил Мастънов.

Десетина минути след началото на втората част Ростислав Данчев проведе самостоятелен пробив, който завърши с прехвърляне на вратаря за 3:0. В 71-ата минута Генчев проби по фланга и подаде пред празната врата, където Мастънов се разписа за втори път в срещата.