Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бдин удари Локо (Мездра)

Бдин надигра с 4:1 Локомотив (Мездра) във Видин. Двубоят бе от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех на домакините срещу рехавия състав на "железничарите", в който липсваха доста от титулярите. Въпреки това до почивката гол не падна.

Само за 7 минути в началото на втората част Кирил Кристев два пъти изпрати топката в мрежата на гостите. В 65-ата минута Милен Василев върна интригата, след като финтира вратаря и търкулна топката в мрежата му. Скоро обаче Кристиян Коцов покачи на 3:1. Точка на спора постави Александър Соколов с попадението си в 80-ата минута, когато прехвърли стража на Локомотив.