Дубълът на Етър падна от Партизан

Вторият отбор на Етър загуби с 0:1 във Велико Търново от Партизан (Червен бряг). Двубоят бе от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Христо Димов беше най-съобразителен при суматоха пред вратата на "болярите" в 80-ата минута и вкара единствения гол.

Началото на двубоя беше за домакините. Те бяха по-добрия отбор и до 20-ата минута създадоха две голови ситуации. След това Партизан взе инициативата и на три пъти играчите му пропуснаха да открият резултата. След почивката гостите имаха повече възможности, но на два пъти Станислав Антонов и веднъж Ангел Русев не завършиха успешно атаките.