Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 1:0

Локо (Дряново) успя да преброи Ботев (Враца) II

Локомотив (Дряново) надви с 2:1 втория състав на Ботев (Враца) в среща от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Илиян Илиев донесе трите точки на домакините с гол в последните минути. Стана равностоен мач. Селекцията на Светлин Иванов взе преднина десетина минути преди почивката. Тогава Христо Цонев нахлу, пусна топката между трима противникови бранители и Мартин Ботев стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. В началото на второто полувреме гостите проведоха бърза контраатака и възстановиха равенството. Този резултат се запази до 88-ата минута, когато Николай Георгиев центрира от корнер и Илиян Илиев вкара победния гол за дряновския тим.

Локомотив – 12. Иван Петров, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 17. Андрей Петров, 20. Стелиян Михайлов, 6. Делян Дончев, 8. Константин Йорданов (капитан), 14. Станислав Йорданов, 10. Николай Георгиев, 9. Мартин Ботев, 11. Христо Цонев.