Янтра (Полски Тръмбеш) с победа в Дряново

Янтра (Полски Тръмбеш) затвърди третото си място в Северозападната Трета лига с 2:0 в Дряново над местния Локомотив. Двубоят бе част от 26-ия кръг на първенството.

Голмайстори, резултати и класиране след 26-ия кръг на Северозападната Трета лига

През първото полувреме по-добри бяха домакините. Те се бориха за всяка топка, повече атакуваха, печелиха единоборства, но многобройните центрирания не доведоха до нищо. Съперникът им действаше отпуснато, но въпреки това успя да вземе аванс в резултата.

Това се случи в 32-ата минута, когато Любомир Генчев напредна и подаде топката пред вратата, където Тони Маречков я насочи в мрежата зад Иван Петров – 0:1. При идентична ситуация стана 0:2 в 82-ата минута, но този път Генчев реализира след асистенция на Ростислав Данчев. Секунди по-късно Бранислав Ботев удари с глава противник и рефера му вдигна червен картон.