Бдин обърна Локо (Дряново)

Бдин (Видин) победи с 2:0 гостуващия му Локомотив (Дряново) в мач от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините се възползваха от кадровите проблеми на съперника и взеха ценни точки в битката си за спасение от изпадане. Александър Соколов и Денис Георгиев пропуснаха да вкарат през първото полувреме. Веднага след почивката обаче Соколов бе точен от фаул – 1:0. Четвърт час преди края Кристиян Коцов открадна топката от съперник, напредна и стреля неспасяемо за 2:0. Георгиев не се възползва от още една възможност. Гостите също имаха положения, но не успяха да реализират.