"Децата" на Ботев (Враца) без проблеми срещу Левски (Левски)

Вторият състав на Ботев (Враца) се наложи с 2:0 над гостуващи му Левски (Левски) в мач 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията (средна възраст 18,5 години) на Радостин Александров не даде шанс на съперника и дори пропусна да спечели по-изразително. Над всички на терена беше Станислав Петков. Врачани наложиха натиск още от самото начало. В 11-ата минута Кристиян Георгиев подаде топката, Виктор Василев изпревари вратаря на левскарите и вкара за 1:0. Последва пропуск на Йордан Желев. Само веднъж стражът на Ботев беше поставен на изпитание, но се справи. Втората част започна като първата – в половината на Левски. В 58-ата минута Василев асистира на Петков за 2:0. Отново Желев за малко не се разписа, а Василев също се размина с попадение. В 74-ата минута за Ботев дебютира 15-годишния полузащитник Митко Панов. На терена се появи и връстникът му Любомир Василев. Врачани посветиха победата на контузения си съотборник Асен Русинов.