Дубълът на Ботев (Враца) и Бдин (Видин) не се победиха в контрола

Бдин (Видин) е стабилизиран финансово, реформите започнаха

Без победител приключи контролата във Видин между местния Бдин и втория отбор на Ботев (Враца). Двата тима си размениха по 2 попадения и завършиха при резултат 2:2.

Мачът бе равностоен, като в определени периоди съперниците вземаха превес във владеенето на топката. Гостите откриха резултата с 13-ата минута, когато Асен Русинов стреля неспасяемо от 22-23 метра. В 20-ата обаче Денис Гърлов бе изведен очи в очи с врачанския страж и го преодоля – 1:1.

Пълният обрат стана факт в 31-ата минута, когато лидерът на домакините Александър Соколов вкара от фаул за 2:1. Няколко минути по-късно обаче навършилият днес 17 години Теодор Георгиев се възползва от подаване на Русинов и заби втория гол за Ботев.

След почивката и двата отбора създадоха по няколко ситуации. За видинчани пропусна да реализира Гърлов, а за врачани Йордан Желев.