Битка между Левски и Ботев за гол на годината, но все още има време за обрат

Битка между Левски и Ботев за гол на годината, но все още има време за обрат

Попадения на Левски и Ботев към момента се борят за победител в класацията Гол на годината. Страхотният изстрел на Здравко Димитров във вратата на Партизан (Червен бряг) към момента води в гласуването, но майсторското изпълнение на Тодор Неделев срещу Берое е само с няколко гласа назад.

Георги Минчев от Локомотив (Пловдив) с гола си срещу градския съперник Ботев пък към момента е трети, но с реални шансове да изскочи на първа позиция при активизация от феновете на “смърфовете”. Четвърти пък е Ахмед Ахмедов от ЦСКА-София с волето си срещу малтийския Сиренс.

Гласуването продължава до 16 януари и има достатъчно време всяко едно от 18-те попадения да бъде избрано.

ГЛАСУВАЙТЕ ТУК!

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички