Тунчев: На този терен битката преобладаваше

Локо (Пд) измъкна победа срещу Ботев (Вр), Домо пропусна дузпа (видео)

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев изказа мнението си след победата на своя отбор над Ботев (Враца). Пловдивчани се наложиха с минималното 1:0, а според специалиста теренът и умората са си казали думата в срещата.

"На днешния терен битката преобладаваше. Може би бяхме по-мобилизирания, по-искащия гола отбор. Още първото полувреме имахме възможност да решим мача, но не успяхме и треперихме до края.

Имаше една умора в отбора, събраха ни се 3 мача, играят едни и същи футболисти и предполагам, че на това се дължеше играта през второто полувреме. Ние работим всеки ден върху това да създаваме положения. Не ми хареса, че се дръпнахме втората част в защита и допуснахме Ботев (Враца) да създаде положения.

Радостното е, че играем чак след 7-8 дни. Дано успеем да зарадваме нашите привърженици и нашия президент и да завършим годината с победа", заяви Тунчев.