Акрапович: След първия гол противникът се отвори

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бурно Акрапович смята, че първият гол във вратата на Царско село е позволил на тима му да стигне по-лесно до изразителния успех с 3:0.

80 Царско село - Локомотив (Пловдив)
"Имахме положения през първото полувреме. През второто бяхме още по-агресивни. След първия гол противникът се отвори и имахме още повече положения. Доволен съм от представянето на отбора. Срещу такива отбори, които играят агресивно, е трудно. Неслучайно Царско село събраха толкова много точки и допуснаха малко голове. През първото полувреме вратарят им беше уникален и спаси няколко положения. За пореден път Диниш Алмейда отбеляза важен гол. Очаквах да играят с четирима защитници. Когато противникът е с трима в защита, се изисква пресата да бъде по-агресивна. Илич работеше много назад и напред. Напрежението в отбора може единствено да влезе отвън, но това няма как да го допуснем".