ЦСКА 1948 и Етър не се победиха под дъжда в Правец (видео+снимки)

Отборите на ЦСКА 1948 и Етър завършиха наравно 2:2 в контрола помежду си, играна в Правец. Двата тима използват паузата за националните отбори, за да поддържат форма на играчите, които не са заети с представителните тимове. Срещата се игра при тежки атмосферни условия и постоянен дъжд.

Резултатът бе открит от ЦСКА 1948 в осмата минута, когато Ивайло Климентов намери Даниел Младенов в наказателното поле, който без да се бави прати топката в мрежата.

В 19-ата минута Пламен Крачунов изравни. След центриране отдясно последва разбъркване и бранителят успя да добута топката в мрежата на Димитър Тодоров.

В 66-ата минута Търновци стигнаха до второ попадение. Центриране отдясно и Яни Пехливанов с глава прониза вратаря за втори път.

В 79-ата тимът от София изравни. Лазар Марин напредна в половината на Етър, подаде към Серкан Юсеин, който продължи към наказателното поле, където се получи рикошет от играч на "виолетовите" и топката се отби в гредата. След това кълбото се върна отново при Марин, който я прати в мрежата.