Вихър (Славяново) продължава без грешка след разгром в Трявна

Вихър (Славяново) се изравни с Ботев II (Враца) на върха в класирането на Северозападната Трета лига след 4:1 като гост на Трявна. Двубоят е от четвъртия кръг на първенството. Успехът срещу младежката селекция на домакините бе очакван. Интригата изчезна още след началния четвърт час. Дотогава Иван Иванов вкара два пъти след асистенции на капитана Константин Генков. Двамата потретиха същото и в средата на втората част. Десетина минути преди края Андреев реализира почетното попадение за Трявна. Скоро обаче Генков бе точен с глава след центриране от корнер на Йоан Петков. Гостите можеха да бият с двойно повече голове.