Локомотив (София) представя Красимир Балъков

Мариян Огнянов поведе Левски (Лом) за разгром над Дреновец

Левски (Лом) разби с 5:0 Дреновец (Дреновец) в мач от четвъртия кръг на Северозападната Трета лига. Очакванията за нажежено дерби на област Видин останаха напразни. Доминацията на домакините бе тотална, въпреки че играха цяло полувреме с 10 футболисти. Тон за изразителния успех даде звездата на Левски – Мариян Огнянов. Той откри резултата в 6-ата минута и беше барометърът на тима през целия мач. Половин час след гола му, Георги Цеков удвои. Малко преди почивката ломския вратар Иван Ризов изрита топката напред, противник я овладя и върна в наказателното поле, където стражът игра непозволено, за което получи заслужен червен картон. Десетина минути след началото на втората част Огнянов отново изригна – 3:0. Четвърт час след това се разписа и Сашо Веселинов. В 81-ата минута Йордан Йорданов фиксира крайното 5:0.