Феро: Доволен съм от реакцията на отбора (видео)

Наставникът на Ботев (Пловдив) Ферарио Спасов сподели своето мнение след страхотното дерби с Берое, завършило наравно 3:3. "Канарчетата" бяха близо до успеха, след като обърнаха мача от 0:2 до 3:2, но гол в края им попречи.
"Мисля, че разделихме по едно полувреме с отбора на Берое. През първото полувреме допуснахме за кратко време да ни отбележат два гола. Реакцията на отбора беше страхотна. Това, което показаха двата отбора, е добре за футбола. Като цяло съм доволен от реакцията на отбора през второто полувреме. Допуснахме индивидуални грешки. Работихме по-бавно и ни пресираха високо. Берое ни създаде проблеми при изнасянето на топката. През второто полувреме променихме нещата. ЦСКА ни победиха от статично положение. Днес отново загубихме трите точки от статично положение. Търсим своя облик. Много е важна реакцията на футболистите в схемата на игра. Създадохме доста единоборства и ситуации. Това се дължи на момчетата, които на почивката искаха да направят тази промяна".