Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Георги Тодоров критичен: Какво можеш да предадеш на един мъртъв човек?

Наставникът на Левски Георги Тодоров бе крайно разочарован след поражението с 1:2 от Славия на "Герена". "Сините" допуснаха обрат, след като водеха с 1:0 на почивката с гола на Станислав Иванов.

Още през първото полувреме се виждаше, че отборът е изключително бавен и правеше много грешки. Само случайно можеше да победим. Позволихме на противника да се възползва от празните пространства. Нямах избор в средата на терена. Второто полувреме беше катастрофа. Нямаме адекватни смени. Виждах, че има футболисти, които не могат да издържат до 60-ата минута. Хората, които влязоха, трябваше да помогнат на тези, които бяха изморени. Не виждам никакви ходове. Ситуацията става все по-тежка с всеки мач. Сега излиза и Холмар. Няма и вътрешен халф. Това е положението. Аз осъзнавам много добре какво е Левски. Първо трябва да си свеж, за да покажеш нещо. Ние не сме били свежи в нито един мач. Когато отборът е с наведени глави, няма как да се промени нещо. Не мога да виня футболистите. Главите им са на друго място. Какво можеш да предадеш на един мъртъв човек? Не вярвах, че това нещо може да стане на Герена.