Вход / Регистрирай се

Бундеслигата ще загуби около 150 милиона евро заради пандемията от коронавирус

Бундеслигата ще загуби около 150 милиона евро заради пандемията от коронавирус

Германската футболна лига ще загуби 150 милиона евро по договора за телевизионно излъчване заради пандемията от коронавирус, съобщава "Кикер".

Според изданието вместо сумата от 1.35 милиарда евро по действащия договор с медиите, 36 клуба от Бундеслигата и Втора Бундеслига ще могат да разчитат само на 1.2 милиарда евро през сезон 2020/21 поради пандемията. Съответните писма били изпратени от финансовата комисия на Лигата до клубовете в петък.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички