Монтана победи Ботев (Враца) за едно полувреме

Отборът на Монтана удари с 3:1 Ботев (Враца) в контрола. Спарингът се игра на стадион "Христо Ботев" във Враца. Домакините се оттеглиха на почивка с гол аванс, след като Светлин Симеонов се разписа в 32-ата минута. През втората част монтанци се събудиха и в рамките на 30 минути вкараха три безответни гола. Първо в 60-ата минута Ахмед Хикмет изравни от дузпа, а в 84-ата Венцислав Христов реализира от пряк свободен удар за 1:2. Христов оформи и крайното 1:3 с гол в последната минута, за да се разпише за втори път в срещата.

Спечелете пътуване до Германия и билети за мач на Шалке 04 - ТУК!