Лаптопа след петорката: Нищо добро не ни чака

Старши треньорът на Пирин Костадин Ангелов остана изключително разочарован от тежката загуба с 2:5, която неговият тим инкасира в контролата с Локомотив (Пловдив). През първото полувреме домакините удържаха 2:2, но през вторите 45 минути се оказаха безсилни срещу атаките на "черно-белите". "Мислех, че ще има полза от днешната контрола, но преди мача. С тази игра нищо добро не ни чака. Разочарован съм, защото бяхме трагични на терена. Тактическите ми указания не бяха спазени и в крайна сметка се оказа, че просто нямаше смисъл от днешната контрола. Не знам пролетна умора ли е това, какво е, но не показахме нищо стойностно, не можахме да си подадем няколко пъти топката. Има хора, на които им се дава шанс да се докажат, а те разочароваха. Пропускахме положения, нямахме сили да посрещаме и общо взето се представихме ужасяващо. Исках да играем със силен отбор и тъй като ЦСКА, Левски и Славия ни отказаха, затова решихме да играем срещу Локомотив, понеже те са на лагер в Сандански", заяви Лаптопа след последния съдийски сигнал.

Той отново изрази готовност да се подложи на детектора на лъжата, след като се появиха съмнения, че Пирин участва в уговорени срещи. "И за този мач, и за който и да бил друг съм готов да се подложа пак на детектор на лъжата. Няма проблем и ако трябва, нека целия да ме обвържат с жици”, добави Коце Ангелов.

Пирин заема последно място в "А" група на 4 точки от спасението.