Ермес Паломино: Това беше най-слабият ни мач от началото на сезона

Венецуелският нападател на Черно море Ермес Паломино заяви, че според него двубоят с Черноморец (Бургас) е бил най-слабият на "моряците" от началото на първенството в родната А група. Завърналият се след месец отсъствие от терена заради контузия футболист влезе в игра през второто полувреме на мястото на неубедителния в тази среща Георги Божилов.

Както е известно, "зелено-белите" загубиха на "Тича" с 0:2 от бургаските "акули", а наставникът Стефан Генов заяви, че го е срам от неговия отбор.

"Това бе най-слабият мач на Черно море от началото на сезона", категоричен бе венецуелецът. - Започнахме лошо и така и не можахме да стабилизираме играта си през целия двубой. Въпреки че играхме ужасно слабо през всичките 90 минути, успяхме да създадем няколко много добри положения, но не съумяхме да ги реализираме. Нямахме шанс пред гола в този мач", каза таранът на Черно море.
"Черноморец вкараха две от общо трите си ситуации в мача. Понякога е необходимо и малко късмет, за да реализираш, явно и аз нямах ден, след като изпуснах от много изгодна позиция", ядосваше се деветката на "моряците".
Паломино не пожела да коментира главния рефер в този мач, но бе категоричен, че е имало нарушение срещу него в наказателното поле на гостите. "Футболистът на Черноморец ме задържа за ръката, като по този начин не успях да стигна топката. Не искам да коментирам съдийството, надявам се само реферът да е свирил това, което е видял."
"Главата горе, продължаваме напред, ще се реваншираме в следващите срещи", завърши венецуелският нападател на Черно море Ермес Паломино.