Верея елиминира Миньор (Раднево) в турнира за националната купа

Отборът на Верея победи с 2:0 Миньор (Раднево) в среща от предварителните кръгове в турнира за Купата на България по футбол, а двубоят се игра на стадион "Трейс Арена" в старозагоркия квартал "Кольо Ганчев".

Домакините бяха по-добрият отбор и вкараха по едно попадение във всяко полувреме.
Резултата откри в 25-та минута халфът Атанас Любенов, който засече с глава центриране на Тодор Динчев. След почивката старозагорци вкараха още едно попадения. В 68 - та минута Людмил Киров центрира топката от корнера и най - съобразителен бе капитанът Захари Димитров, който след удар с глава фиксира крайния резултат.

В следващия кръг Верея приема Созопол в Стара Загора идната сряда от 17,00 часа.