100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Юношите на ЦСКА отстраниха Лудогорец след нова категорична победа

Младите надежди от детско-юношеската школа на ЦСКА родени през 1998 година се класираха на 1/2-финал на републиканско първенство.

Червените сразиха с 3:1 тима на Лудогорец в мач реванш от 1/4-финалната фаза на турнира. На стадион „Академик” резултата бе открит от Павел Головодов в 20-ата минута, а малко след това той удвои преднината на ЦСКА след страхотен гол от воле. Гостите върнаха един гол, но в 51-ата минута разградчани си отбелязаха автогол.

В първия мач в Разград, момчетата на треньора Галин Иванов разбиха съперника след като му вкараха четири безответни гола.  Точни за нашите тогава бяха Кристиян Славов, Марчело Танев, а два гола заби Йоан Маринов.