Имаше ли дузпа срещу Кристиано? (видео)

Тимът на Барселона победи с 2:1 на своя стадион "Камп Ноу" големия си съперник в Испания Реал Мадрид в мач от 10-ия кръг на Ла Лига, но столичани имаха претенции за две неотсъдени дузпи в тяхна полза. При едната ситуация, в 71-ата минута при резултат 1:0 за домакините, португалската суперзвезда на "лос бланкос" Кристиано Роналдо падна в наказателното поле на каталунците след съприкосновение с аржентинския защитник-халф Хавиер Масчерано. Преди това, в края на първото полувреме, отново при резултат 1:0, Кристиано центрира отляво и Виктор Валдес улови топката, но гостите претендираха, че бразилският ляв бек на каталунците Адриано Корея е играл с ръка.