Нант и Сент Етиен се оказаха еднакво силни

Нант и Сент Етиен изиграха силен мач, но не успяха да го украсят с голове и той завърши 0:0. Така след 14-ия кръг във френския елит двата отбора остават с еднакви показатели в подножието на челните места и със сигурност ще се опитат да се намесят в битката за евроквотите. Гостите бяха най-близо до попадение, след като в 25-ата минута изстрел на Кевин Моне-Паке се отби в гредата.

През първото полувреме домакините владееха по-често топката, но след почивката Сент Етиен наложи осезаемо превъзходство, което обаче не доведе до промяна на резултата.

"Канарчетата" нямат загуба вече в девет поредни срещи от Лига 1, докато днешният им съперник е в същата серия, но от шест двубоя.