Вратар на Лудогорец блести в контрола на Канада

Вратарят на Лудогорец Милан Борян показа добра форма с екипа на националния отбор на Канада в контролата на "кленовите листа" с Панама снощи. Стражът опази вратата си суха, а мачът завърши без отбелязан гол (0:0).

Борян, когото Лудогорец ангажира неотдавна, за да замести контузения Чворович до януари, игра 90 минути и се отчете с две добри намеси. Първата от тях бе в 30-ата минута, когато Годой стреля силно от 20 метра, а вратарят отрази шута му. След това в 57-ата минута Милан направи още едно спасяване, с което допринесе за нулевото равенство.

В последните 17 минути от срещата панамците играха с 10 души, след като Годой получи червен картон заради два жълти.