Каква ще бъде развръзката в Премиър лийг - Гледайте "Контра"

Георги свири дербито ЦСКА - Лудогорец

Съдийската комисия ще избира между две опции за главен съдия на дербито ЦСКА - Лудогорец на 22 ноември. Вариантите са с име Георги - Йорданов и Кабаков, пише "Тема Спорт". Един от тях ще надува свирката на "Армията", като назначението ще бъде обявено на 20 ноември, четвъртък.

Георги Кабаков ръководи гостуването на Лудогорец на Левски през този сезон, като отсъди доста спорна дузпа за разградчани, която предизвика гнева на "сините". Той бе арбитър и на решаващия мач за титлата между "орлите" и ЦСКА през май 2012 г., когато Лудогорец спечели с 1:0 и стана шампион за първи път в своята история. Тогава реферът изгони защитника на "червените" Ангел Грънчов още през първото полувреме. Георги Йорданов пък е съдията, ръководил най-много мачове между ЦСКА и Лудогорец.