Почивка до сряда за футболистите на Ботев (Пд)

Почивка до сряда получиха футболистите на Ботев (Пловдив) от старши треньора Велислав Вуцов. Наставникът на "канарчетата" даде заслужен отдих на играчите си след победата с 2:1 над Литекс в Ловеч в събота от поредния кръг в "А" група.

"Жълто-черните" ще се съберат в сряда на клубната си база в Коматево в първото си занимание през новата седмица в подготовката си за домакинския си мач с Левски на 23 ноември.

По време на паузата в първенството футболистите на Ботев ще изиграят контролна среща, като името на съперника ще стане ясно до два дни.

Голяма част от младите играчи на пловдивския тим са повикани в различните национални гарнитури на България в подготовката за предстоящите им мачове. Милен Гамаков е в националния отбор на България за мъжете, Цветелин Чунчуков, Радослав Терзиев и Станислав Дрянов са в младежкия национален отбор до 21 години. Валентин Томов, Серкан Юсеин, Георги Купенов и Наско Милев са извикани в юношеската национална формация до 19 години.