Balkan Grand Prix 6

Стойчо Стоилов: Шансовете ни в Унгария са минимални

Главният мениджър на Литекс Стойчо Стоилов не е оптимист за продължаването на тима напред в Лига Европа след загубата с 0:2 като домакин от унгарския Диошгьор. Според него шансовете на тима в реванша са минимални. Той не е доволен от представянето на отбора през второто полувреме и особено в последните 15 минути.

"През последните 15 минути не бяхме това, което показахме през първите 75. Направихме едно много добро първото полувреме, но второто като че ли излязохме отпуснати. Не знам на какво се дължи това. Отдавам пропуските на това, че всеки един искаше да вкара гол и това ни изигра лоша шега. Разбира се, че тази загуба може да окаже влияние върху представянето ни в следващия мач с ЦСКА, но трябва по най-бързия начин да забравим последните 20 минути от днешния мач. Трябва да сме реалисти, шансовете ни за реванша в Унгария си минимални. Не сме се отказали от двубоя в Унгария, но при такава загуба в Европа шансовете са минимални", смята Стоилов.