Цирк в Перник - фенове на Миньор хвърляха предмети и подгониха играчите на съперника

Фенове на Миньор (Перник) не за първи път показаха, че не умеят да приемат пораженията и слабата игра на своя тим. Поредната проява на груба гаменщина стана факт след днешния мач на "чуковете" срещу Перун (Кресна) на Стадиона на мира. "Жълто-черните" загубиха с 0:1 в мач без много футболни проблясъци. Още в средата на второто полувреме част от агитката на миньорци се премести близо до скамейката на гостите, видимо изнервена от жестовете на гостуващия треньор.

След края на срещата от трибуните залетяха различни предмети към пейката на Перун. Призивите от страна на "жълто-черните" футболисти за успокояване не бяха послушани. Няколко минути играчите от Кресна не посмяха да излязат от "прикритието" на скамейката, пазейки се от опасността. Момчетата на Перун решиха да спринтират към съблекалнята, като десетина фенове на Миньор прескочиха огражденията и тръгнаха агресивно към играчите на съперника. Всичко това се случи поради изключително слабите мерки за сигурност на стадиона.

Снимка: Марин Маринов, Sportal.bg