Петър Пенчев: Няма да правим трансфер на всяка цена

Наставникът на Ботев (Пловдив) Петър Пенчев остана доволен от представянето на своя тим при победата с 1:0 срещу Берое в контролна среща.

"Резултатите от контролните срещи не са толкова важни. Като за първи мач съм доволен от победата и особено от играта ни през първото полувреме. Създадохме няколко положение за гол, попадението ни дойде след хубава флангова атака. След почивката дадохме шанс за изява на младите футболисти. Приличен беше ритъмът ни като за първи мач за годината. Играхме срещу сериозен съперник и не беше лесно. Предстоят ни още две контроли преди да заминем за Анталия. Те са срещу младежката ни формация и Оборище (Панагюрище). В тях ще футболистите ще играят по 90 минути. Търсим флангови играч. Няма да правим трансфер на всяка цена. Не смятам, че ще се разделим с футболисти", каза Пенчев.

снимка: botevplovdiv.bg