Бърнли и Тотнъм ще преиграват (видео)

Отборите на Бърнли и Тотнъм завършиха 1:1 в двубой от третия кръг на ФА Къп и ще преиграват мача помежду си на "Уайт Харт Лейн". След нулево първо полувреме "шпорите" излязоха напред в резултата с попадение на Насер Шадли, но Сам Воукс изравни за Бърнли.

Преди почивката никой от съперниците не успя да стигне до удар в очертанията на една от двете врати. Втората част започна с превъзходство на Тотнъм и удар на резервата Хари Кейн мина на сантиметри от целта. Домакините отговориха с опасен шут на Дани Ингс, спасен от Мишел Ворм. В 56-ата минута Бен Дейвис центрира и Шадли даде аванс на Тотнъм. Футболистите на Бърнли веднага се активизираха и четвърт час по-късно се добраха до равенството след подаване на Майкъл Кайтли и точен удар на Воукс.

Победителят от тази двойка ще срещне в следващия кръг Лестър.

БЪРНЛИ - ТОТНЪМ 1:1
0:1 Шадли (56)
1:1 Воукс (73)