Само едно преиграване в "ФА Къп" днес

Отборите на Саутхамптън и Ипсуич ще трябва да преиграват мача помежду си от третия кръг на турнира за Купата на Англия, след като завършиха наравно 1:1 срещата на "Сейнт Мери" в Южна Англия. Дарън Амброуз даде аванс на "трактористите" след само 19 минути игра, отбелязвайки първото си попадение след завръщането си в Ипсуич, но малко след изминаването на половин час игра Морган Шнайдерлин възстанови равенството, възползвайки се от грешка в отбраната на гостите.

След попадението на Шнайдерлин, домакините тотално надиграха своя опонент, но така и не успяха да стигнат до победен гол и ще трябва да се опитат да се класират за четвъртия кръг с гостуване на "Портман Роуд". Двубоят ще се преиграе на 14 януари на стадиона на Ипсуич.

САУТХАМПТЪН - ИПСУИЧ 1:1
0:1 - Амброуз (19)
1:1 - Шнайдерлин (33)