Локомотив (София) завърши годината с тежка загуба (видео)

Отборът на Локо (София) записа тежка загуба от Септември (София) с 5:2 в контролна среща. Три гола за победителите отбеляза Христо Спасов, а между тях Калоян Ангелов от Локомотив намали. Последва нов гол дело на Михаил Кисьов в 37-ата минута.

През втората част двата отбора направиха много промени. Ники Иванов направи 5:1 в 49-ата минута, а в края на мача Росен Йорданов оформи крайното 5:2.

При "железничарите" се завърнаха Георг Василев, който е син на собственика на клуба и Николай Велков. Той пък е син на треньора Антон Велков.

Локомотив (София): Асен Асенов, Петър Христов, Антон Славчев, Дарко Савич, Васил Вакадинов, Валери Дръндев, Радостин Нгуен, Николай Велков, Калоян Ангелов, Георг Василев, Калоян Бонев

Старши треньор: Антон Велков

Септември (София): Кристоян Дяков, Илиян Гаров, Роналд Донев, Кирил Брестовички, Мартин Димитров, Сони Икпое, Михаил Кисьов, Анатоли Тодоров, Кристиян Петров, Петър Тончев, Христо Спасов

Старши треньор: Николай МитовСептември Сф - Локомотив Сф