Лудогорец U19 постигна изразителна победа

Лудогорец U 19 постигна изразителна победа в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов разгромиха с 7:0 Черноморец (Бургас) на стадион „Балканфарма“ в Разград. Мартин Кирилов отбеляза три гола през първото полувреме. Мехмед Мехмед на два пъти Иван Великов и Светослав Ковачев оформиха крайния резултат след почивката. Така с актив от четири победи и една загуба Лудогорец излезе на първо място в класирането преди мача на Литекс, който е в неделя.

В следващия кръг отборът на Галин Иванов гостува на Нефтохимик.

Междувременно Лудогорец U17 загуби с 0:1 двубоя с Черно море във Варна. Досега тимът на Юри Васев бе с пълен актив от точки.

Съставът на Лудогорец срещу Черноморец: Даниел Наумов, Марио Благоев (Благоев), Преслав Петров, Иван Великов, Сердар Териханов, Мирослав Георгиев, Юнуз Юнуз (Мехмед), Марчело Тенев (Климентов), Светослав Ковачев, Милен Младенов, Мартин Кирилов (Стоянов)