На Регекампф му прилоша след поражението от Берое - в Литекс съзряха проблем

Наставникът на Литекс Лауренциу Регекампф получи здравословен проблем след поражението на неговия тим с 0:1 от Берое в Ловеч.

Неговият помощник Антон Петреа коментира по следния начин загубата на оранжевите:

"Разочаровани сме. Контролирахме срещата, но допуснахме лесен гол и след това не успяхме да изравним. Трябва да победим във всички предстоящи мачове. Това е пътят.

През първото полувреме имахме известни проблеми, но след почивката натиснахме съперника. За съжаление на вкарахме. Това е футболът.

Проблем е отбелязването на голове, вкарали сме само два в четири мача. Трябва да бележим повече.

Надявам се в следващите мачове да вкараме повече.

Не знам нищо за трансфер на Асприля или Страхил Попов. Ако имат по-добра опция, ще се радвам за тях", каза Петреа.

снимка: pfclitex.com