Башов с асистенция при победа на Еносис

Българинът Костадин Башов се отличи с асистенция при победата на Еносис Паралимни с 2:0 при гостуването срещу Агия Напа в среща от първия кръг на първенството в Кипър.

Нападателят Башов влезе като резерва в 46-ата минута на мястото на Марио Будимир, а минута преди края на редовното време подаде на Кристофър Диксън, който се разписа във вратата на Агия Напа. След този гол беше оформена победата за Еносис с 2:0.

Първото попадение в мача реализира Василис Валианос в последните секунди на първата част.
Във втория кръг на шампионата в Кипър, на 30 август, Еносис и Башов са домакини на Аполон Лимасол, където играе българският национал Симеон Славчев.

Включете се в новия Viber публичен чат на SPORTAL.BG - ТУК!!!