Марсилия още не се събужда

Отборът на Олимпик Марсилия продължава с лошия си старт на новия сезон. След като в първия кръг на шампионата в Лига 1 марсилци загубиха с 0:1 домакинството си на Каен, след което наставникът Марсело Биелса подаде оставка, днес във втория си мач от първенството ОМ записа ново минимално поражение при дебюта на временния наставник Франк Паси. Марсилци загубиха с при визитата си на Реймс.

Единственото попадение бе дело на Амари Траоре в 14-ата минута. Левият бек посрещна една избита топка и с мощен шут от границата на наказателното поле вкара за тима си. През втората част Марсилия остана с човек по-малко, след като Алексис Ромао получи два жълти картона и трябваше да напусне предварително терена, което допълнително затрудни положението на гостите. Реймс пък изненада специалистите и след първите си два мача има пълен актив от шест точки.