Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Ясен Петров вече 11 мача без загуба в китайския шампионат

Шъдзяджуан, воден от българския специалист Ясен Петров, надви с 2:1 Цзянсу Госин и продължи серията си без загуба в китайското футболно първенство до 11 поредни мача. Последните осем от тях обаче завършваха при равенства, което оставя Шъдзяджуан на осмо място в генералното класиране след 18 мача.

Шъдзяджуан поведе само минута преди края на първото полувреме, когато точен беше Чунюй Ли, който се разписа за първи път от началото на дебютния за тима на Ясен Петров отбор в Суперлигата на Китай. Гостите от Цзянсу Госин изравниха с попадение на Ке Сун след час игра, но в 68-та минута Джейкъб Муленга се възползва от асистенция на Чунюй Ли и оформи крайното 2:1 в полза на Шъдзяджуан.

Успехът в 19-ия кръг изравни отбора на Ясен Петров с Цзянсу Госин в генералното класиране, като и двата тима имат по 25 точки.