Костов: Нека Огнянов да говори, ще кажа само, че имаше пълна власт в Ботев

Наставникът на Ботев (Пловдив) Николай Костов заяви след равенството 2:2 с Монтана, че е доволен от играта през първото полувреме, но същото не може да каже за втората част. Треньорът отговори на Мариян Огнянов, който след като бе освободен от тима, си позволи да отправи критики към ръководството.

"През първото полувреме създадохме добри неща и вкарахме красив гол. За съжаление не мога да кажа същото за втората част. Монтана ни вкара и основните ни футболисти се стъписаха, което не е нормално. Радващото е обаче, че все пак се вдигнахме в края на мача и Неделев вкара красив гол. Сигурно резултатът не се е понравил на нашите привържените, но какво да се прави. Това е футболът. Съжалявам. Не искам да коментирам отправените реплики от страна на Мариян Огнянов към мен и ръководството по простата причина, че на него му бе дадена пълна власт не само на терена, но и в съблекалнята. Нека той говори", заяви Костов.