Нефтохимик завърши подготовката с победа, преотстъпен от Левски с дежурен гол

Отборът на Нефтохимик завърши контролните срещи от предсезонната си подготовка с убедителна победа. „Шейховете“ се наложиха с 3:1 над Черноморец (Балчик). Двубоят се проведе на стадиона в Обзор.

Мачът премина изцяло под диктовката на Нефтохимик. Бургазлии не оставиха никакво съмнение кой е по-класният състав и трите попадения са най-малкото, с което Черноморец се размина. Дежурният голмайстор на „зелените“ Илия Димитров откри резултата през първото полувреме. Юношата на Левски се разписа в 28-ата минута. През втората част Иван Цачев направи резултата класически с попадения в 52-ата и 62-ата минута. До края на мача тимът от Балчик успя да стигне единствено до почетно попадение.

Състав на Нефтохимик: П. Денчев, Ст. Андонов, Т. Трифонов, Ст. Жеков, М. Коев, Д. Гаджев, Ж. Хаджиев, Вл. Мисяк, Б. Борисов, Ст. Неделчев, Ил. Димитров