Орачев: Много срамно и лошо представяне

Старши треньорът на Поморие Малин Орачев бе доста критичен към участието на тима в домашния турнир "Поморие къп". Отборът остана четвърти, след като загуби финала за 3-то място с 1:4 от Созопол.

"Много срамно и лошо представяне. Всички бяхме разстроени след срещата със Созопол. Но пък никой не е застрахован от такива двубои. Хубавото е, че се случи сега - в подготвителния период, когато резултатите нямат такова значение. Надявам се това да ни е последният лош мач за годината. А и съм сигурен в това. Една от причините за това представяне е умората. 14-15 футболисти изиграха 8 мача в цикъл сряда - събота. За съжаление поради различни причини нямаме широчина в състава и затова се натрупа много умора. То се видя, едва ли има смисъл да коментирам - влязохме много разконцентрирани и безотговорно в мача. След 2 минути игра падахме с 0:2. След това се стабилизирахме, заиграхме по-добре, искахме да обърнем резултата. Успяхме да се върнем в срещата, отбелязвайки едно попадение. След третия гол за нашия съперник обаче рухнахме и се стигна до този резултат. Надявам се в хода на мачовете от първенството да се стабилизираме, да покажем играта, която можем, и натрупаме колкото се може по-голям точков актив", коментира за TribunaBurgas.bg Орачев.