Поморие се измъчи срещу Левски (Карлово)

В мач на една врата от 15-тия кръг на Втора професионална лига отборът на Поморие надделя с минималното 1:0 над Левски (Карлово).

Единственият гол падна чак в добавеното време, когато Ахмед Ахмедов прехвърли Петър Денчев. До този момент вратарят на гостите се беше превърнал в герой на мача със спасени поне дузина чисти положения.

Веднъж и гредата му помогна след удар с глава на Мартин Василев. Върхът на пропуските постави Иван Колев, чиито удар от дузпа в 89 минута беше отразена от Денчев. Късметът все пак се усмихна на поморийци в първата минута от добавеното време.

В 16-ия кръг на Втора Професионална Лига възпитаниците на Малин Орачев отново ще бъдат домакини на 04.12. /неделя/ от 14:00 часа срещу отбора на Оборище (Панагюрище).