100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Децата на Левски биха ЦСКА-София (видео)

Децата на Левски, родени 2002 г., спечелиха първото дерби срещу ЦСКА-София този уикенд - 2:0 на "Герена", в мач от Югозападната Елитна група U15, съобщава viasport.bg.

Домакините бяха по-добрият и по-настоятелен отбор и заслужено спечелиха. След равностойно и интересно първо полувреме, двата гола паднаха след почивката.

В 51-ата минута Ивайло Христов откри резултата, а в 61-ата влезлият като смяна Викторио Георгиев удвои. Принос и за двете попадения има Богдан Костов, който направи силен мач и би заслужил награда за №1.

Мачът премина спокойно и спортсменски, като преди първия съдийски сигнал "червените" поздравиха освен съперниците си на терена, и всички на скамейката на Левски. Това не се случва често между тези два отбора.

ЛЕВСКИ - ЦСКА-СОФИЯ 2:0

1:0 Ивайло Христов (51)
2:0 Викторио Георгиев (61)

ЛЕВСКИ: Влади Филипов, Добрин Денев, Симоне Игнатов, Владимир Сиромахов (Георги Владимиров), Стефан Стефанов, Хари Денков, Ивайло Христов, Ивайло Иванов (Радослав Гайдев), Мартин Петков (Викторио Георгиев), Богдан Костов, Александър Мицев (Тодор Найдин);

Треньор: Борислав Кьосев

ЦСКА: Майкъл Георгиев, Любомир Митков, Александър Иванов, Георги Юруков (Марио Гуглин), Марио Николов, Иван Иванов, Емил Ценов, Атанас Няголов, Радостин Стоилов (Марио-Венцислав Попов), Михаил Ангелов (Димитър Михайлов), Кристиян Атанасов;

Треньор: Добромир Митов

Съдии: Борислав Ненков, Теодор Петров, Добрин Добринов