Чочев и Палермо изпуснаха победата в края (видео)

Ивайло Чочев и неговия Палермо се разминаха с победата при гостуването на Сампдория в заключителните секунди. Тимът на българина поведе в 60-ата минута с попадение на Несторовски, а Бруно Фернанеш се разписа за крайното 1:1 в даденото продължение на второто полувреме. Чочев се появи на терена в 56-ата минута, когато замени Хильемарк. Гостите завършиха мача с 10 човека, след като в края Гаци получи втори жълт картон.

Самп доминираше в големи периоди от срещата, но се добра до равенство в края. Муриел и Куаярела се разминаха с попадение през първото полувреме, като ударът на италианеца бе избит от голлинията. Двамата създаваха проблеми на защитата на Палермо, но не успяха да се разпишат. Вратарят на гостите Пошавец на няколко пъти спаси своя тим.

След почивката една контраатака даде аванс на Палермо. Алесаами открадна топката и намери Несторовски, който остана напълно непокрит, след като Скриняр се подхлъзна и нападателят прати топката в мрежата. Сампдория продължи да натиска до края и усилията на тима бяха възнаградени в последния момент. След разбъркване в наказателното поле Бруно Фернандеш с мощен шут от воле не остави шансове на Пошавец.