Играч на Атлетико Мадрид вкара на юношите на Славия

Юношите на Славия до 17 години загубиха с 0:1 от връстниците си от националния отбор на Казахстан в контрола играна на стадиона в квартал Овча Купел. Единственото попадение отбеляза талантът на Атлетико Мадрид Kaшкен Динмухамед от дузпа в 47-ата минута. Гостите бяха по-активният тим през по-голямата част от мача и през второто полувреме можеха да вкарат още попадения, но гредите спасиха "белите".

Славия U17 - Казакстан U17

На срещата присъства президентът на Славия Венцеслав Стефанов, наставникът Александър Тарханов и посланика на Казахстан у нас Темурай Избастин. Националният отбор на казахите е на лагер у нас в Банско. Преди няколко дни отборът игра контрола с Пирин (Гоце Делчев), спечелена с 3:1, а другата сряда ще играе с гръцкия Пансерайкос също в Гоце Делчев.