Рен удари Каен след почивката

Отборът на Рен победи с 2:0 Каен в мач от четвъртия кръг на Лига 1. Бретанците стигнаха до успеха през втората част, когато паднаха и двете попадения. Уесли Саид откри резултата в 47-ата минута с премерен удар след пас на Ромен Данзе. Последва натиск на гостите, но вратарят на домакините Беноа Костил на няколко пъти спаси вратата си след удари с глава на Иван Сантини. В последната минута на мача бърза контраатака на Рен позволи на Пол Жорж-Нтеп да изведе Санджин Прчич на чиста позиция и бранителят направи 2:0.

С победата си днес Рен събра седем точки от първите си четири мача и вече заема пета позиция. Нормандците от своя страна са десети с една по-малко.