Локомотив (София) разби Оборище в контрола (видео+галерия)

Отборът на Локомотив (София) разби с 3:0 Оборище (Панагюрище) в приятелска среща, която се игра на стадиона в "Надежда". Головете за столичните "железничари" паднаха през второто полувреме. Юношата на Левски Владислав Мисяк се разписа на два пъти, а едно попадение добави и Слави Паскалев.Локомотив София - Оборище Панагюрище Срещата започна много равностойно, като през първата част и двата отбора имаха малко шансове за гол, но нещата през второто полувреме се промениха напълно. Първият гол падна в 53-ата минута, когато Владислав Мисяк разстреля стража на гостите.

В 74-ата минута най-добрият на терена - Даниел Пеев, намери отлично Мисяк, който с глава чукна кълбото в мрежата и покачи на 2:0.
Локомотив София - Оборище Панагюрище В последните минути на контролата, Слави Паскалев се възползва от центриране на Борис Мидилев, за да оформи крайното 3:0 в полза на Локомотив (София).

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg