Червен юноша наказа дубъла на ЦСКА-София (галерия)

Отборът на ЦСКА-София 2 загуби с 1:2 от Царско село в мач от втория кръг на Втора професионална лига. Срещата започна много равностойно, а първата интересна ситуация дойде в 23-ата минута, когато Реян Даскалов от Царско село удари напречната греда.
ЦСКА - София 2 - Царско село В 33-ата минута "червените" матираха защитата на гостите, но Румен Руменов изпусна добра възможност. Осем минути по-късно Царско село поведе в резултата, а в голмайстор се превърна капитанът Симеон Ганчев, който вкара своя втори гол в първенството.

Все пак в последните секунди на първата част Добромир Бонев изравни. Победата за играчите на Тодор Янчев донесе бившият играч на ЦСКА - Радой Божилов.ЦСКА - София 2 - Царско село В следващия кръг ЦСКА-София 2 гостува на Несебър, а Царско село приема отбора на Витоша (Бистрица), който все още търси първи гол във ВПЛ.

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg